Conor McGregor - historia sukcesu

Żywa legenda MMA. Jako pierwszy w historii został mistrzem UFC w dwóch kategoriach wagowych jednocześnie (2016 - piórkowa i lekka).
Conor urodził się 14 lipca 1988 roku w Crumlin, dzielnicy Dublina.  Jego ojciec był taksówkarzem.  W młodym wieku grał w piłkę nożną, tak jak większość jego rówieśników. Szybko jednak stracił zapał do gry i przestawił się na sztuki walki.

Ciekawostką jest, iż Conor w latach szkolnych był ofiarą mobbingu w szkole. Był prześladowany i poniżany przez innych uczniów w jego szkole. W wieku 12 lat zaczął trenować boks, a w wieku 15 Kicboxing i Jujutsu. Jego ojca nie było jednak stać na opłacenie treningów synowi. W 2006 Conor wraz z rodziną przenieśli się do centrum Dublina. Po ukończeniu szkoły Conor nie mógł znaleźć pracy, wiec ojciec załatwił mu fuchę jako hydraulik. Mimo ciężkiej u długiej pracy udawało mu się znaleźć jeszcze czas na MMA, które potrafił trenować nocą.

Pewnego dnia wdał się w kłótnię ze swym ojcem i poinformował go, że nie chce dalej pracować jako hydraulik. Obiecał mu również, że zostanie milionerem do swych 25 urodzin.

W 2008 roku w rozmowie z dziennikarzem, 20-letni wówczas Conor powiedział, że za niedługo na 100% zobaczy go w UFC. Powiedział też, że jego marzeniem jest wygranie tej federacji.

9 marca 2008 zadebiutował w MMA, wygrywając z  Garym Morrisem poprzez nokaut. Mimo tego, że dostał się do MMA, trudno było mu przeżyć. Zarabiał zaledwie niecałe 1500 funtów rocznie!!!

W UFC zadebiutował 6 kwietnia 2013 roku, przeciwko Marcusowi Brimage. Zdobył wtedy swoją pierwszą nagrodę "nokaut nocy" pokonując Marcusa Brimage'a w pierwszej rundzie. 12 grudnia 2015 pokonał Jose Aldo zaledwie 13 lat i wygrał swój upragniony pas mistrzowski UFC.

Obecnie po wielu sukcesach sportowych i finansowych McGregor udziela się w wielu wywiadach i opowiada o swoich metodach na osiągnięcie spektakularnego sukcesu. Często wspomina o wizualizacji, którą stosuje przed każdą ważną walką. Wyobraża on sobie przebieg nadchodzącej walki w dobrym świetle. Następnie wszystkim o tym opowiada. Jak mówi, w ten sposób przemienia myśli w rzeczywistość i przyciąga do siebie sukces.

Wielu z was widziało zapewne jego chamskie zachowanie wobec swych przeciwników. Jak mówi jest to również element jego wizualizacyjnej strategii. Wmawia im, że jego sukces jest już przesądzony, a przy tym emanuje taką pewnością siebie, że tylko pozazdrościć.

Conor McGregor - historia sukcesu Conor McGregor - historia sukcesu Reviewed by Deniss on kwietnia 04, 2018 Rating: 5

1 komentarz

Masterchef

About Me
Munere veritus fierent cu sed, congue altera mea te, ex clita eripuit evertitur duo. Legendos tractatos honestatis ad mel. Legendos tractatos honestatis ad mel. , click here →